графiк работи: ПН-ПТ 09:00 - 19:00

СБ-НД 09:00 - 16:00

(097) 117-9-147, (095) 117-9-147, (073) 117-9-147

Про нас


Комп’ютерний сервісний центр «Департамент ІТ» був заснований в 2009 році та є одним із активних учасників ринку Інформаційних технологій на території Житомирської області.


За роки успішної роботи та динамічного розвитку ми виробили свої принципи, основами яких являються постійно удосконалювана система роботи з клієнтами, висококваліфікований персонал та орієнтація на вимоги бізнесу наших партнерів. За цей час ми зарекомендували себе як надійна компанія, яка цінує взаємовигідне і довгострокове співробітництво з партнерами, клієнтами і персоналом.


Основні напрямки діяльності:

  • ІТ-аутсорсинг – комплексне обслуговування ІТ-інфраструктури наших клієнтів, продаж та сервіс комп’ютерної та офісної техніки, розгортання локальних комп’ютерних та телефонних мереж, встановлення АТС;
  • Веб-розробки – створення та підтримка веб-сайтів, реєстрація доменних імен, хостинг;
  • Комплексні системи безпеки – продаж обладнання, проектування, монтаж систем відеоспостереження, керування та управління доступом, охоронної сигналізації.


Одним із пріоритетів для «Департаменту ІТ» є довгострокове співробітництво з компаніями виробниками. Наші партнери - лідери українського та світового ринку виробників та постачальників витратних матеріалів, комп’ютерних комплектуючих, програмного забезпечення, обладнання для систем контролю та безпеки. Це відомі бренди Microsoft, DrWeb, ABBYY, Бакотек, ВМ, Патрон, Барва, Viatek, Опта, ACTI. Висока кваліфікація працівників цих компаній в поєднанні з використанням новітніх розробок - гарантія відмінної якості продукції, яку ми пропонуємо своїм клієнтам.


За час своєї роботи компанія «Департамент ІТ» завоювала довіру сотень клієнтів по всій Україні. Безліч замовників стали нашими постійними партнерами, серед яких і державні установи та комерційні підприємства, а також приватні особи.

Наші партнерські статуси


Microsoft® Authorized Education Reseller

Бізнес-партнер 1С-Бітрікс

Сертифицированный партнер DrWeb

Авторизованный сервисный центр DrWeb

ABBYY Certified Reseller
Супутниковий інтернет Охоронна GSM-сигналізація будинків та офісів Веб-сайти, Інтернет-магазини міні-АТС Panasonic